Haberler

 • 24.05.2016İstanbul Modern East Avm'de yeni mağazamız hizmet vermeye başladı!

 • 18.05.2016Axis İstanbul Avm'de yeni mağazamız açıldı!

 • 05.05.2016Ankara Optimum Outlet'te Yeni Mağazamız Açıldı!

  Modern mimarisi ve geniş alternatifli alışveriş seçenekleri sunan Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi Optimum Outlet'te yeni mağazamız hizmet vermeye başladı.

  Açılışa özel tüm ürünlerde % 20 indirim fırsatıyla sizleri de mağazamıza keyifli bir alışveriş için bekliyoruz.

 • 21.01.2016İzmit 41 Burda Avm'de yeni mağazamız açıldı!

  Ferah mimarisi ve sayısız ayrıcaklıklarıyla Kocaeli / izmit'te bugün kapılarını açan 41 Burda Avm'de yeni mağazamız hizmet vermeye başladı. Sanayi mahallesi Ömer Tükçakal Bulvarı No: 7'de bulunan 41 Burda Avm'de mağazamız zemin katta yer alıyor.


 • 16.11.2015Marmara Forum Avm'de yeni mağazamız açıldı!

  135 bin metrekare alanda Türkiye’nin en fazla markasını bünyesinde barındıran ve etkinlikleriyle İstanbul’da ziyaretçisine farklı alışveriş keyfi sunan Marmara Forum'da yeni mağazamız hizmet vermeye başladı.

 • 16.10.2015Ümraniye Meydan Avm Mağazamız Açıldı!

 • 27.08.2015Sultanbeyli Atlaspark Avm'de yeni mağazamız açıldı!

 • 31.07.2015Outlet’in en şık hali Viaport Venezia’da yeni mağazamız açıldı!

  Dünyanın romantik başkentlerinden biri olan Venedik İstanbul’a taşındı. Venedik mimarisinin dokularını taşıyan, gondollarla alışveriş heyecanının yaşandığı Viaport Venezia’da yeni mağazamız açıldı.

  Viaport Venezia Outlet, Küçükköy, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı, İstanbul’da yer alıyor.

 • 11.06.2015Kocaeli Symbol Avm Mağazamız Açıldı!

  Kocaeli’nin ilk sosyal yaşam merkezi ve AVM’si olma özelliği taşıyan SYMBOL AVM’de yeni mağazamız açıldı.

 • 14.05.2015İstanbul'da yeni mağazamız MetroCity Avm'de açıldı!

  İstanbul'un en merkezi konumuna sahip, Metro 1. Levent durağına direkt bağlantısı ile her gün 10:00 / 22:00 saatleri arasında hizmet veren MetroCity Alışveriş Merkezi'nde yeni açılan 31. mağazamız ile tüm koleksiyonlarımıza ve yeniliklerimize çok daha hızlı ulaşabileceksiniz.  

 • 14.05.2015AkerMag ikinci sayısı çıktı!

  Aker mağazalarımızda ücretsiz olarak dağıtılan Aker Mag dergimizin ikinci sayısı yayınlandı. Ayrıca dergi sayfalarını dijital olarak web sitemizden de okuyabilirsiniz. 

 • 14.05.2015Forum Gaziantep’te yeni mağazamız açıldı!

  Gaziantep’te bölgenin en yenilerini ve ilklerini buluşturan Forum Gaziantep’te yeni mağazamız açıldı.

  Birbirinden şık eşarp, giyim ve çanta koleksiyonlarımızı bulabileceğiniz mağazamız Forum Gaziantep’te birinci katta yer alıyor. 

 • 08.10.2014Aker'in kurumsal dergisi ‘’AKERMAG’’in ilk sayısı modaseverlerle buluşuyor.

  1977 yılında Türk tekstil sektörüne giriş yapan Aker; dünya trendlerini nostaljik esintilerle birleştirerek ipek eşarp, şal ve kumaş koleksiyonlarını sunuyor. Aker; eteklerden ceketlere, elbise, gömlek ve tuniklerden mantolara dek uzanan zengin bir çeşitlilikle tüketicilere ulaşıyor.
  Aker, 38.yılında gücünü tecrübesinden alarak, çanta koleksiyonlarında da ustalığını göstermeye devam ediyor.
  Yüksek marka değeriyle anılan Aker, 38 yıllık başarısının kurumsal bir belgesi olarak ‘’Aker Mag’’ dergiyi moda severlerle buluşturuyor.

  ‘’Aker Mag’’ dergi ile Aker’in ipeksi dünyasına keyifli yolculuk

  Aker Mag dergide moda, stil tüyolarının yanı sıra yaşam, dekorasyon, kültür, sanat, sağlık ve güzellik gibi hayata dair içerikler de yer alıyor. Aker’in çanta, eşarp, tunik, elbise ve diğer koleksiyonları hakkında detaylı bilgi ve görseller Aker Mag’ın içeriğinde bulunuyor. Sanata övgü niteliğinde bir koleksiyon olarak hazırlanan Ottoman Serisi’nin tarihi dokusu da Aker Mag sayfaları içinde hayat buluyor. Kitaptan sanata, kültürel miraslarımızdan, müzelere dair her türlü güncel bilginin yer aldığı Aker Mag dergiyle hayatı yeniden keşfedebilirsiniz.

  Sayfaları çevirdikçe Aker’in masalsı dünyasında kendini bulacağınız bu dergiye tüm Aker mağazalarından ulaşabilirsiniz.
  Ayrıca, her ay Aker Mag derginizi online olarak aker.com.tr adresinden inceleyebilir, dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • 24.05.2014Mall of İstanbul'da yeni mağazamız açıldı!

 • 29.04.2014Aker Designer Corner Akasya Avm ve CanPark Avm'de Devam Ediyor!

  AKER DESIGNER CORNER PROJESİNİN İKİNCİSİ, TASARIMCI GÖNÜL KOLAT İLE GERÇEKLEŞTİ

  Özgün ve zarif tasarım anlayışıyla eşarp, giyim ve çanta koleksiyonlarını kadınların beğenisine sunan Aker, daha önce Bağdat Caddesi mağazasında ilkini gerçekleştirdiği Designer Corner uygulamasının ikincisini, 29 Nisan’da Acıbadem Akasya AVM’de gerçekleştirdi. Aker; Acıbadem Akasya AVM ve Ümraniye Canpark AVM mağazalarında, proje kapsamında genç tasarımcı Gönül Kolat’ın tasarımlarına yer verecek. 16-30 yaş arası geniş bir kitleye hitap eden tasarımcı, projede yer almaktan mutluluk duyduğunu belirtiyor.

  Gönül Kolat tasarımları, Aker kadınlarıyla buluşuyor

  Tasarımlarında şıklık ve konforu öne çıkaran Gönül Kolat, vücut hatlarını belli etmeyen kesimleri ile çalışan, okuyan ve sosyal hayatın içinde yer alan tüm kadınlara hitap ediyor. Designer Corner projesi kapsamında Aker kadınlarıyla buluşmayı bekleyen Gönül Kolat, tasarımlarında günümüzde yerleşen algının aksine bol ve uzun formlu giysilerle de şık olunabileceğine vurgu yapıyor.

  Gönül Kolat, öncü tekstil firmalarından Aker'in tasarımcılar ile işbirliği yaparak hayata geçirdiği Designer Corner projesini çok önemsediğini ifade ediyor. Genç tasarımcı Kolat, bu proje sayesinde Aker gibi önemli bir markayla daha çok kadına ulaşmak istediğini sözlerine ekliyor.

  Genç tasarımcıların daha geniş bir kitleye ulaşmasını hedefleyen Aker Designer Corner projesi, farklı tasarımcıların koleksiyonları ve her ay yeni bir tasarımcı ile devam edecek.

 • 28.03.2014Yeni mağazamız Starcity Outlet Center'da Açıldı!

 • 19.03.2014Aker Designers Corner Bağdat Caddesi'nde...

  Genç tasarımcıları desteklemek amacıyla başlatmış olduğunuz Designers Corner projemiz Bağdat Caddesi mağazamızda bugün itibariyle başladı.

  Designers Corner projesinin ilk konuğu sade, sofistike ve zarif bir tasarım çizgisiyle tanınan Kuaybe Gider oldu.

  Kuaybe Gider'in 1970'li yılların izlerinin hakim olduğu, retro esintileriyle öne çıkan 2014 ilkbahar yaz koleksiyonuna Bağdat caddesi mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

 • 07.03.2014Acıbadem Akasya AVM'de yeni mağazamız açıldı!

  İpeğe değer katan tasarımlarıyla uzun yıllardır kadınların beğenisini toplayan Aker; Türkiye’de İstanbul, Bursa, Kayseri, Trabzon ve Konya şehirlerinde yer alan mağazalarına, bu hafta Ümraniye Canpark AVM’deki yeni mağazasını ekledi. Haftanın ikinci mağaza açılışı ise, Acıbadem Akasya AVM’de gerçekleşti.
  İpek eşarp, şal, giyim ve çantadan oluşan zengin ürün gamıyla müşterilerini yeni mağazalarında karşılayacak olan marka, iç dekorasyonunda kullandığı sade tema ve ışıklandırmalarıyla farkını ortaya koyuyor.
  Kadınların beklentilerini karşılayan, ayrıcalıklı dekorasyon anlayışı

  Aker’in Acıbadem Akasya alışveriş merkezindeki yeni mağazası, parlak krom ve bej rengi materyaller, doğal taş kaplama duvarlar ve ışık oyunları eşliğinde müşterilerini karşılıyor. Mağazanın traverten duvarı ceviz ahşabın sıcak dokusunu konsepte yansıtırken, yatay askılarda sergilenen şal reyonu da dikkat çekiyor.

  Mağazanın giriş bölümünde bulunan radyuslu tavan ve ışıltılı aydınlatma, Aker’in eşarp ve giyim tasarımlarındaki başarısını dekorasyona da yansıttığını gösteriyor. Ekru renginde birbirine paralel uzanan raflar, Aker çantaların asilce sergilenmesine imkan veriyor. Yeni Aker mağazaları, alışveriş keyfini ışıl ışıl bir ambiyansta yaşamak isteyenleri bekliyor. 

 • 04.03.2014Ümraniye CanPark Avm Mağazamız Açıldı!


  İpeğe değer katan tasarımlarıyla uzun yıllardır kadınların beğenisini toplayan Aker; Türkiye’de İstanbul, Bursa, Kayseri, K.Maraş, Trabzon ve Konya şehirlerinde yer alan mağazalarına, Ümraniye Canpark AVM’deki yeni mağazasını da ekledi. Aker, yeni mağaza ile birlikte biri outlet olmak üzere Ümraniye’de üç mağaza sayısına ulaştı.

 • 21.12.2013Bağdat Caddesi Mağazamız Açıldı !

  AKER, BAĞDAT CADDESİ’NDE AÇTIĞI YENİ MAĞAZASIYLA KADINLARIN ŞIKLIĞINA
  ORTAK OLMAYI SÜRDÜRÜYOR

  İpeğe değer katan tasarımlarıyla uzun yıllardır kadınların beğenisini toplayan Aker; Türkiye’de İstanbul, Bursa, Kayseri, Trabzon ve Konya şehirlerinde yer alan mağazalarına, modanın Anadolu Yakası’ndaki kalbi sayılan Bağdat Caddesi’nde açtığı yeni mağazasını ekledi.

  İpek eşarp, şal, giyim ve çantadan oluşan zengin ürün gamıyla müşterilerini yeni mağazasında karşılayan marka, iç dekorasyonunda kullandığı sade tema ve ışıklandırmalarıyla farkını ortaya koyuyor.

  Kum baskılı duvar ve ışık oyunlarıyla ayrıcalıklı bir dekorasyon

  2 katlı yeni mağazasında, bej rengi ve ışık oyunlarıyla ayrıcalıklı dekorasyonunu sergileyen Aker; zarif fırça darbeleriyle pastel tonların yer aldığı vitrin resmiyle müşterilerini karşılıyor. Aker’in Bağdat Caddesi’ndeki mağazası, mermer duvar ve kok ceviz ahşabın sıcak dokusunu konsepte yansıtan yatay askılarında sergilediği şallarıyla dikkat çekiyor.

  Mağazanın giriş bölümünde bulunan gold rengi elips tavan ışıklandırması, Aker’in eşarp ve giyim tasarımlarındaki başarısını dekorasyonda da sürdürdüğünü kanıtlar nitelikte. Ekru renginde birbirine paralel uzanan raflar, Aker çantaların asilce sergilenmesine imkan veriyor. Aker, hoş bir dekor eşliğinde alışveriş keyfi yapmak isteyenleri Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazasına davet ediyor. 

 • 18.11.2013%30 indirim başladı

  Etek, bluz, pardösü ve kap modellerinde %30 indirim başladı !
  Hemen bir Aker mağazasına uğrayabilir ya da www.akeronline.com ‘a tıklayarak indirimli ürünleri inceleyebilirsiniz. 

 • 27.10.2013Ankara'da 2. mağazamız Antares Avm'de Açıldı!

  Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen ipek eşarp markası olan Aker, Ankara Antares AVM’de yeni mağazasını açtı. İpek eşarplarının yanı sıra, ipek hazır giyim ürünlerinin kalitesi ve benzersiz tasarımlarıyla da moda severlerin yakından tanıdığı Aker, Ankara’daki ikinci mağazasıyla müşterilerine bir adım daha yaklaşıyor.
   
  Keyifli bir alışveriş için sizi de mağazalarımıza bekliyoruz.

 • 11.10.2013Ümraniye’de Aker Outlet mağazası açıldı !

  İpek eşarp, şal, çanta ve hazır giyim ürünleri ile modaseverlerin yakından takip ettiği Aker, İstanbul’daki ikinci outlet mağazasını Ümraniye’ye açtı. İlki Fatih'te olan outlet mağazası, yine müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

  En beğendiğiniz tasarım harikası Aker ürünlerine uygun fiyatlar ile ulaşabileceğiniz Ümraniye Aker Outlet Mağazası, Alemdağ Caddesi 238/B adresinde sizleri bekliyor!

 • 19.09.2013Ümraniye Mağazamızda çanta katımız açıldı.

  İpek, keten ve deri malzemesiyle kullanım kolaylığı sağlarken, zarif tasarım anlayışıyla da göz dolduran Aker çantalar, Ümraniye mağazamızdaki çanta katında görenleri büyülüyor.

  Mimar İrfan Aksoy tarafından çantaların ışıltısına uygun olarak dekore edilen çanta katımızda, müşterilerimizi metal materyaller ve sedefli lake yüzeylerin eşlik ettiği, inci beyazı konsept ile karşılıyoruz.

  Mekanın ortasında yer alan özel tasarım sarkıt, aydınlatmasıyla mekanın ışıltısını ikiye katlıyor. Doğal görünümlü mat mermer kaplı duvarlar, zeminde bej mermerler ile kombinleniyor. Varlığını her köşede hissettiren elegan detaylar, sarı pirinç askılıklarla tamamlanarak, müşterilere şık ve ayrıcalıklı bir mekan sunuyor.

  Bu farklı ve büyüleyici atmosferde alışveriş yapmak isterseniz, sizleri Aker Ümraniye mağazamıza bekleriz. 

 • 15.08.2013Aker Yeni Sezona Modern Bir Masal Esintisi Taşıyan Koleksiyonuyla Giriyor.

  İpekten harikalar yaratan Aker, 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan zarif tasarımlarıyla kadın moda severleri hayal dünyaları kadar geniş bir çeşitliliğe davet ediyor. Aker 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonu şiirsel renk dalgalanmalarını da içine alan fildişi, gece mavisi, pudra pembeden oluşan zengin renk paletiyle görücüye çıkıyor. Retro akımını ve 1970’lerin esintisini günümüze başarıyla uyarlayan Aker yeni sezon eşarp, çanta ve hazır giyim koleksiyonları; sonbaharın koyu renk çiçekleri ve avangart temalarını canlı bir görünüme kavuşturuyor.