Dünyanın En Kaliteli İpeği  Pierre Cardin Eşarp&Fular Koleksiyonunda

Fransız moda akımının öncüsü Pierre Cardin, 2015 İlkbahar/Yaz eşarp ve fular tasarımlarıyla muhteşem bir sanat eseri koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor.

Asil ve muhteşem tasarımlar Pierre Cardin kadınının ince ruhuna hitap ediyor. Buna bir de dünyanın en kaliteli ipeğinin hafifliği eklenince doyumsuz bir serüven başlıyor.
Pierre Cardin koleksiyonundaki elegan eşarp ve fular tasarımları, her sezon çıtayı daha da yükseğe taşıyor. Her yaş grubuna hitap eden sihirli tasarımlar, asil çizgileri ve doğru renk kullanımı ile kadınların stiline büyüleyici bir zarafet katıyor.

Yaz gecelerinden ilham alan çiçek desenli tasarımlar, baharın mutlu atmosferine yakışır coşkulu bir aksesuar olarak karşımıza çıkarken, geometrik desenlerle zenginleştirilmiş eşarplar hareketli ve enerjik bir kompozisyon sunuyor.
Gençlere hitap eden haylaz tasarımlar binlerce kombin fikri fısıldarken, asi bir ressamın fırçasından saçılan renkler soyut ve yalın bir sanat eserine dönüşüyor.
Pastel renkleri ustaca harmanlayan eşarplar stil sahibi gençlerin ilk tercihi olurken, asimetrik formdaki eşarp modelleri standardın dışına çıkmayı seven ve farklılık arayanların duygularını yansıtıyor.
Pierre Cardin, 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan eşarplar sıcak renk tonları ve figürleri ile şehir kadınların stilini tamamlıyor.

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv