PIERRE CARDIN EŞARPLAR, İŞ KADINLARINA ZENGİN RENK VE DESEN PALETİ SUNUYOR

Fransız tasarım anlayışını Türk kadınlarının beğenisine sunan Pierre Cardin, 2014 kış koleksiyonunda yer alan eşarp modelleriyle dikkat çekiyor. İş hayatının vazgeçilmezi olan klasik ceket ve gömleklerle kombinlenebilen Pierre Cardin eşarplar, geometrik formlardaki şeritlerle döşeli, renk ve desenden zengin modelleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.
Pierre Cardin eşarplar ile ofis şıklığınıza farklı bir boyut katın

Blazer ceketlerin tamamlayıcısı Pierre Cardin eşarplar; iç içe geçen çizgileri, monokrom zemine işlenen geleneksel baskılarıyla iş kadınlarının şıklığına ayrı bir hava katıyor.
Pudra pembesini seven kadınları, iş hayatının katılığını yumuşatacak bir görünüme davet eden Pierre Cardin eşarplar, aynı tonların birlikteliğinden hoşlananlara da zengin seçenekler sunuyor. Abartıdan uzak, minik güller ve yapraklarla tasarlanan Pierre Cardin modelleri, moda tutkunu kadınların şıklığına katkıda bulunuyor.

Çiçek, puantiye ve leopar desenleri hayal gücü kadar sınırsız kombinler sunuyor

Pierre Cardin eşarplar ayrıca; leopar, puantiye ve çiçek baskıları arasında yer alan şeritlerle, hayal gücü kadar sınırsız kombinlere imkan veriyor. Altının en naif halini, gündüz ve gece rahatlıkla kullanılabilecek şekilde sunan Pierre Cardin eşarplar, modern kıvrımlar ile ipeğin güzelliğini harmanlıyor.
Pierre Cardin eşarplar ile siz de ofis şıklığınızı tüm asaletiyle sergileyebilir, en şık kombinlerin altına imzanızı atabilirsiniz.

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.


http://akeronline.com

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv