PIERRE CARDIN TEENAGER SERİSİ’YLE SEZONUN EN HİT DESENLERİNE RENKLİ BİR ÇERÇEVEDEN BAKIN

Fransız modasının en göz alıcı parçalarını Türk tasarım çizgileriyle birleştiren Pierre Cardin, 2014 kış sezonuna Teenager Serisi’yle etkileyici bir giriş yapıyor. Pierre Cardin Teenager Serisi, çiçek ve puantiye desenleri çerçeveleyen ipek eşarp modelleriyle gençlerin hayal gücü kadar sınırsız bir şıklığı mümkün kılıyor. Sarmal ve oval formlu desenlerini özgün bir tasarım çizgisiyle sunan Pierre Cardin Teenager Serisi, soğuk renkleri sıcak renklerle harmanlayarak kışın kasvetini stilinizden uzak tutuyor.

İç içe geçen desenler ile trendlerin enerjisini yakalayın
Çoklu renk kombinasyonlarını birbirine paralel çizgiler ve puantiyeler eşliğinde sunan Pierre Cardin Teenager Serisi, kış modasına en hit parçalarla ışık tutuyor. Modası hiçbir dönemde geçmeyen puantiyelere farklı bir stil kazandıran Pierre Cardin Teenager Serisi, renklerin büyüleyici atmosferini ipeğin zarafetiyle birleştiriyor.
Siyah, beyaz, lacivert ve bordo gibi kış renklerinin yanı sıra; fuşya, turuncu, mısır sarısı, deniz yeşili, koyu turkuaz gibi renklerle de gençlerin dinamik moda anlayışına hitap eden Pierre Cardin Teenager Serisi sofistike çizgi desenleriyle de fark yaratıyor. Pierre Cardin Teenager Serisi’ndeki rengarenk ipek eşarplarla siz de enerjinizi stilinize yansıtabilir, ayrıcalıklı bir moda anlayışına ortak olabilirsiniz.

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

http://akeronline.com

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv