PIERRE CARDIN TEENAGER SERİSİ’YLE GENÇ MODA SEVERLER İPEĞİN ZARAFETİNİ KEŞFEDİYOR

Fransız modasından taşıdığı esintilerle Türk motiflerini başarılı bir şekilde harmanlayarak, ipeğe özgün bir değer katan Pierre Cardin eşarplar, 2013 koleksiyonunda yer alan Teenager Serisi’yle göz dolduruyor. Gökkuşağının renkleri, farklı formlardaki desen ve çizgileriyle iddialı bir şıklığa imkan veren Pierre Cardin Teenager Serisi, enerjik tasarımlarıyla genç moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Puantiyeler ile sade bir şıklığa adım atın

1950’lerde altın çağını yaşayan ve modası hiçbir zaman geçmeyen puantiyeler, Pierre Cardin Teenager Serisi’nde dikkat çekiyor. Birbirine paralel çizgileri puantiyelerle birleştirerek oval ve keskin hatların zıtlığından harikalar yaratan Pierre Cardin Teenager Serisi, stilinden emin ve ne istediğini bilen genç moda severleri sade bir şıklığa davet ediyor.

Beyaz üzerine turkuaz, turuncu ve fuşya gibi göz alıcı renklerle tasarımlarını zenginleştirilen Pierre Cardin Teenager Serisi, kurdele ve dore fiyonk detaylarıyla kusursuz tasarım anlayışını gözler önüne seriyor.

Dikey ve yatay şeritlerin uyumlu birlikteliği

Dikey ve yatay şeritlerin uyumlu birlikteliğiyle dikkat çeken Pierre Cardin Teenager Serisi, çiçek figürlü ve yazı detaylı ve tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılıyor. Lacivert üzerine beyaz nakış desenli ve kadın figürlü ayrıntılarıyla göz alıcı zarafetini genç moda severlerle paylaşan Pierre Cardin Teenager Serisi; fuşya, turuncu, turkuaz ve yeşil renkleriyle iddiasını sürdürüyor.

Pierre Cardin eşarp ve fularlarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv