8 Mart 2015

Dünyanın En Kaliteli İpeği  Pierre Cardin Eşarp&Fular Koleksiyonunda

Fransız moda akımının öncüsü Pierre Cardin, 2015 İlkbahar/Yaz eşarp ve fular tasarımlarıyla muhteşem bir sanat eseri koleksiyonuna ev sahipliği yapıyor.

Asil ve muhteşem tasarımlar Pierre Cardin kadınının ince ruhuna hitap ediyor. Buna bir de dünyanın en kaliteli ipeğinin hafifliği eklenince doyumsuz bir serüven başlıyor.
Pierre Cardin koleksiyonundaki elegan eşarp ve fular tasarımları, her sezon çıtayı daha da yükseğe taşıyor. Her yaş grubuna hitap eden sihirli tasarımlar, asil çizgileri ve doğru renk kullanımı ile kadınların stiline büyüleyici bir zarafet katıyor.
|Yaz gecelerinden ilham alan çiçek desenli tasarımlar, baharın mutlu atmosferine yakışır coşkulu bir aksesuar olarak karşımıza çıkarken, geometrik desenlerle zenginleştirilmiş eşarplar hareketli ve enerjik bir kompozisyon sunuyor.
Gençlere hitap eden haylaz tasarımlar binlerce kombin fikri fısıldarken, asi bir ressamın fırçasından saçılan renkler soyut ve yalın bir sanat eserine dönüşüyor.
Pastel renkleri ustaca harmanlayan eşarplar stil sahibi gençlerin ilk tercihi olurken, asimetrik formdaki eşarp modelleri standardın dışına çıkmayı seven ve farklılık arayanların duygularını yansıtıyor.
Pierre Cardin, 2015 ilkbahar/yaz koleksiyonunda yer alan eşarplar sıcak renk tonları ve figürleri ile şehir kadınların stilini tamamlıyor.

devamı
2 Temmuz 2014

PIERRE CARDIN’DEN YAZA ÖZEL VUAL EŞARP KOLEKSİYONU
Fransız tasarım anlayışını Türk motifleriyle harmanlayarak kadınların beğenisine sunan Pierre Cardin, 2014 yaz koleksiyonunda yer alan % 100 ipek vual eşarp modelleriyle dikkat çekiyor. Normal ipek eşarplara göre daha ince üretilen Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar, bu özelliğiyle yazın daha serin tutuyor.

Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar yenilenen ölçüleri ile de farklılaşıyor

Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar; zengin renk paletiyle de farklı beğenilere cevap veriyor. Çiçek demetleri, geometrik motifler ve fırça darbelerinden oluşan temalar, eşarplarda yağlı boya tablosunu temsil eden asaletiyle öne çıkıyor.
|Normal ipek eşarp boyutundan dana geniş üretilen, 100 x 100 olan eşarplar ile siz de şıklığınızı tamamlayabilir, yazın serinliğini üzerinizde hissedebilirsiniz.
Ürün Fiyatı: Pierre Cardin Vual İpek Eşarplar: 99,00 TL

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

devamı
25 Mart 2014

PIERRE CARDIN’DEN İLKBAHARIN HABERCİSİ ÇİÇEK TEMALI EŞARP KOLEKSİYONU
Fransız tasarım anlayışını Türk motifleriyle harmanlayarak kadınların beğenisine sunan Pierre Cardin, 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan eşarp modelleriyle dikkat çekiyor. Çiçek buketlerini andıran temalarıyla ilkbaharı müjdeleyen Pierre Cardin eşarplar, zengin renk paletiyle de farklı beğenilere cevap veriyor.
Bahar esintileri taşıyan çiçekler, Pierre Cardin kalitesinde buluşuyor
Pierre Cardin 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan eşarplar; lila, fuşya, buz mavisi, nane yeşili, lacivert renkleriyle kadın moda severleri karşılıyor. Pastel tonların sade güzelliğini kadınların şıklığına ortak eden Pierre Cardin eşarplar, romantik temalarıyla da farklılaşıyor.
|Baharın coşkusundan ilham alan Pierre Cardin eşarplar, tuvalde ipeğin pürüzsüz dokusuna işlenen zengin desen çeşitliliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Çiçek demetleri, geometrik motifler ve fırça darbelerinden oluşan temalar, eşarplarda yağlı boya tablosunu temsil eden asaletiyle öne çıkıyor.
Pierre Cardin yeni sezon eşarplar ile siz de şıklığınızı tamamlayabilir, renkli kişiliğinizi tarzınıza yansıtabilirsiniz.
Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

devamı
25 Aralık 2013

PIERRE CARDIN EŞARPLAR, İŞ KADINLARINA ZENGİN RENK VE DESEN PALETİ SUNUYOR

Fransız tasarım anlayışını Türk kadınlarının beğenisine sunan Pierre Cardin, 2014 kış koleksiyonunda yer alan eşarp modelleriyle dikkat çekiyor. İş hayatının vazgeçilmezi olan klasik ceket ve gömleklerle kombinlenebilen Pierre Cardin eşarplar, geometrik formlardaki şeritlerle döşeli, renk ve desenden zengin modelleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.
Pierre Cardin eşarplar ile ofis şıklığınıza farklı bir boyut katın

Blazer ceketlerin tamamlayıcısı Pierre Cardin eşarplar; iç içe geçen çizgileri, monokrom zemine işlenen geleneksel baskılarıyla iş kadınlarının şıklığına ayrı bir hava katıyor.
Pudra pembesini seven kadınları, iş hayatının katılığını yumuşatacak bir görünüme davet eden Pierre Cardin eşarplar, aynı tonların birlikteliğinden hoşlananlara da zengin seçenekler sunuyor. Abartıdan uzak, minik güller ve yapraklarla tasarlanan Pierre Cardin modelleri, moda tutkunu kadınların şıklığına katkıda bulunuyor.
|Çiçek, puantiye ve leopar desenleri hayal gücü kadar sınırsız kombinler sunuyor

Pierre Cardin eşarplar ayrıca; leopar, puantiye ve çiçek baskıları arasında yer alan şeritlerle, hayal gücü kadar sınırsız kombinlere imkan veriyor. Altının en naif halini, gündüz ve gece rahatlıkla kullanılabilecek şekilde sunan Pierre Cardin eşarplar, modern kıvrımlar ile ipeğin güzelliğini harmanlıyor.
Pierre Cardin eşarplar ile siz de ofis şıklığınızı tüm asaletiyle sergileyebilir, en şık kombinlerin altına imzanızı atabilirsiniz.

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.


http://akeronline.com

devamı
21Aralık 2013

PIERRE CARDIN TEENAGER SERİSİ’YLE SEZONUN EN HİT DESENLERİNE RENKLİ BİR ÇERÇEVEDEN BAKIN

Fransız modasının en göz alıcı parçalarını Türk tasarım çizgileriyle birleştiren Pierre Cardin, 2014 kış sezonuna Teenager Serisi’yle etkileyici bir giriş yapıyor. Pierre Cardin Teenager Serisi, çiçek ve puantiye desenleri çerçeveleyen ipek eşarp modelleriyle gençlerin hayal gücü kadar sınırsız bir şıklığı mümkün kılıyor. Sarmal ve oval formlu desenlerini özgün bir tasarım çizgisiyle sunan Pierre Cardin Teenager Serisi, soğuk renkleri sıcak renklerle harmanlayarak kışın kasvetini stilinizden uzak tutuyor.

|İç içe geçen desenler ile trendlerin enerjisini yakalayın
Çoklu renk kombinasyonlarını birbirine paralel çizgiler ve puantiyeler eşliğinde sunan Pierre Cardin Teenager Serisi, kış modasına en hit parçalarla ışık tutuyor. Modası hiçbir dönemde geçmeyen puantiyelere farklı bir stil kazandıran Pierre Cardin Teenager Serisi, renklerin büyüleyici atmosferini ipeğin zarafetiyle birleştiriyor.
Siyah, beyaz, lacivert ve bordo gibi kış renklerinin yanı sıra; fuşya, turuncu, mısır sarısı, deniz yeşili, koyu turkuaz gibi renklerle de gençlerin dinamik moda anlayışına hitap eden Pierre Cardin Teenager Serisi sofistike çizgi desenleriyle de fark yaratıyor. Pierre Cardin Teenager Serisi’ndeki rengarenk ipek eşarplarla siz de enerjinizi stilinize yansıtabilir, ayrıcalıklı bir moda anlayışına ortak olabilirsiniz.

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

http://akeronline.com

devamı
20 Kasım 2013

GÜLKURUSU VE KIRMIZI İLE ROMANTİK BİR KIŞA HAZIRLANIN

Fransız moda akımından taşıdığı esintileri geleneksel Türk motifleriyle harmanlayan Pierre Cardin eşarplar, elegan stiliyle kadınların şıklığını tamamlıyor. Eşarplar; gülkurusu ve kırmızıdan zengin modellerinin yanı sıra pembe, mor, nar çiçeği, lila, şeftali, mürdüm renkleriyle de feminen duruşunu sergiliyor. Pierre Cardin 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan eşarplar, sıcak renk tonlarıyla ipek tuvaller üzerinde düşsel yansımalar elde ediyor.

İç içe geçen çizgi ve desenleriyle farklı beğenilerin stil aynası haline dönüşen eşarp tasarımları, romantik renkleri ve zengin temalarıyla dikkat çekiyor.

|Damlalar ve geometrik formlar, zarif stillerin tamamlayıcısı oluyor

Pierre Cardin yeni sezon eşarplar; elegan tarzdaki geniş figürleri, dikdörtgen formlarla bir araya gelen leopar ve puantiye baskılarıyla zarif stillerin tamamlayıcısı oluyor. Minik su damlalarını andıran figürleri, modern ve sarmal kıvrımlarıyla öne çıkan Pierre Cardin yeni sezon eşarplar, romantikliğiyle kadın moda severleri büyülüyor. 

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

devamı
19 Kasım 2013

PIERRE CARDIN EŞARPLAR, ELEGAN RETRO STİLİYLE SONBAHARA MERHABA DİYOR

Fransız moda akımından taşıdığı esintileri geleneksel Türk motifleriyle harmanlayan Pierre Cardin eşarplar, yeni sezonda da kadınların şıklığını tamamlıyor. Geometrik formdaki baskılarıyla geçmişten retro esintiler taşıyan Pierre Cardin 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonu eşarplar, sıcak renkli çiçekleriyle sonbahar serinliğini unutturuyor. İç içe geçen çizgi ve desenleriyle farklı beğenilerin stil aynası haline dönüşen Pierre Cardin yeni sezon eşarp tasarımları, romantik renkleri ve zengin temalarıyla dikkat çekiyor.

|Damlalar ve geometrik formlar, zarif stillerin tamamlayıcısı oluyor

Pierre Cardin yeni sezon eşarplar; elegan tarzdaki geniş figürleri, dikdörtgen formlarla bir araya gelen leopar ve puantiye baskılarıyla zarif stillerin tamamlayıcısı oluyor. Minik su damlalarını andıran figürleri, modern ve sarmal kıvrımlarıyla öne çıkan Pierre Cardin yeni sezon eşarplar, romantikliğiyle kadın moda severleri büyülemeye geliyor.
Gülkurusu ve kırmızı ile romantik bir kışa hazırlanın

Pierre Cardin yeni sezon eşarplar; gülkurusu ve kırmızıdan zengin modellerinin yanı sıra pembe, mor, nar çiçeği, lila, şeftali, mürdüm renkleriyle de feminen duruşunu sergiliyor. Pierre Cardin 2013/2014 sonbahar kış koleksiyonunda yer alan eşarplar, sıcak renk tonlarıyla ipek tuvaller üzerinde düşsel yansımalar elde ediyor. Pierre Cardin yeni sezon eşarplar ile siz de sonbahara romantik ve iç ısıtan bir stille giriş yapabilirsiniz.

Pierre Cardin eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

devamı
16 Ağustos 2013

PIERRE CARDIN TEENAGER SERİSİ’YLE GENÇ MODA SEVERLER İPEĞİN ZARAFETİNİ KEŞFEDİYOR

Fransız modasından taşıdığı esintilerle Türk motiflerini başarılı bir şekilde harmanlayarak, ipeğe özgün bir değer katan Pierre Cardin eşarplar, 2013 koleksiyonunda yer alan Teenager Serisi’yle göz dolduruyor. Gökkuşağının renkleri, farklı formlardaki desen ve çizgileriyle iddialı bir şıklığa imkan veren Pierre Cardin Teenager Serisi, enerjik tasarımlarıyla genç moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Puantiyeler ile sade bir şıklığa adım atın

1950’lerde altın çağını yaşayan ve modası hiçbir zaman geçmeyen puantiyeler, Pierre Cardin Teenager Serisi’nde dikkat çekiyor. Birbirine paralel çizgileri puantiyelerle birleştirerek oval ve keskin hatların zıtlığından harikalar yaratan Pierre Cardin Teenager Serisi, stilinden emin ve ne istediğini bilen genç moda severleri sade bir şıklığa davet ediyor.

|Beyaz üzerine turkuaz, turuncu ve fuşya gibi göz alıcı renklerle tasarımlarını zenginleştirilen Pierre Cardin Teenager Serisi, kurdele ve dore fiyonk detaylarıyla kusursuz tasarım anlayışını gözler önüne seriyor.

Dikey ve yatay şeritlerin uyumlu birlikteliği

Dikey ve yatay şeritlerin uyumlu birlikteliğiyle dikkat çeken Pierre Cardin Teenager Serisi, çiçek figürlü ve yazı detaylı ve tasarımlarıyla benzerlerinden ayrılıyor. Lacivert üzerine beyaz nakış desenli ve kadın figürlü ayrıntılarıyla göz alıcı zarafetini genç moda severlerle paylaşan Pierre Cardin Teenager Serisi; fuşya, turuncu, turkuaz ve yeşil renkleriyle iddiasını sürdürüyor.

Pierre Cardin eşarp ve fularlarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

devamı