CACHAREL EŞARPLARI, %50’YE VARAN BAYRAM İNDİRİMİYLE AKER MAĞAZALARI’NDA

Romantik çizgileri %100 saf ipek dokusuyla birleştiren Cacharel, özel anlarınıza değer katan modelleriyle öne çıkıyor. Bayrama özel sınırlı sayıda üretilen Cacharel eşarpları, natürel renkler ve kendine has stiliyle %50’ye varan indirimle tüm moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Saf ipeğe stil kazandırarak kadınların beğenisine sunan Cacharel’in 2013 yaz koleksiyonunda yer alan ipek eşarplar, moda severler için doğal güzelliğin kapılarını aralıyor. Cacharel’in turkuaz, buz mavisi, pembe ve beyaz renk seçenekleri, duygusal ve romantik stillerle uyum sağlarken; fuşya, lacivert ve yeşil renkleri ise, renkli kişiliği olan kadınlara hitap ediyor.

Cacharel 2013 yaz koleksiyonunda yer alan ipek eşarplar, renkleriyle olduğu kadar, özgün çizgileriyle de adından söz ettiriyor. Günlük kullanıma uygun olarak tercih edilebilecek geometrik desenli tasarımlarının yanı sıra, özel günlerde giysilerin en vazgeçilmez tamamlayıcısı olan, kıvrımlı ve yuvarlak hatlı desenleriyle de göz dolduruyor.

%100 ipek, %100 doğal güzellik

Nostaljik esintiler taşıyan ve her dönemde ilgi çekici bir aksesuar olarak öne çıkan eşarplar, Cacharel’in narin ipek dokusu ve tasarımlarındaki kendine özgü çizgileriyle, zamandan bağımsız bir moda anlayışına hizmet ediyor. Cacharel eşarpları bluz, ceket ve gömleklerin eşsiz tamamlayıcısı olmasının yanı sıra, dünya modasından taşıdığı ince detaylarla da dikkat çekiyor.

Cacharel’in 2013 yaz eşarp koleksiyonları, asalet ve romantizmin dengeli birlikteliğiyle, en göz alıcı aksesuarınız olmaya aday.

Cacharel eşarplarını, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv