DOĞADAN KOPUP GELEN IŞILTILI RENKLER BU SEZON CACHAREL EŞARPLARDA
Doğayı yeniden uyandıran bahar mevsimi Cacharel kadını için bu sezon daha da görkemli yaşanıyor. Ölçülü bir renk dağılımı, geometrik formda şekillenen iri harfler ve kaymayan ipek kumaşla tasarlanan Cacharel Eşarplar coşkulu bir tarz ve kullanım rahatlığı vaad ediyor. Cacharel kadını, Fransız stilinden ödün vermeden şıklığını tescilliyor.

Cacharel’de özgür renkler bahar çiçekleriyle uçuşuyor
Cacharel Eşarp Koleksiyonu’nda yer alan en özel yaz çiçekleri, özgün desenleri ve birinci sınıf ipekle ferah ve yenileyici bir akşam esintisine dönüşüyor.

Şeritler ve çiçekler arasında beliren tavus kuşu motifleri Cacharel kadını için tasarlanan en özel modellerden. Cacharel Eşarp Koleksiyonu köşeli ve oval formlara sahip motifler, şeritler, simetrik çiçekler, geometrik oyunlar içeren temalarıyla da göz dolduruyor.
Yeşilden sarıya çalan pastel renkleriyle sakin bir bahar yaşamak isteyen kadınlara hitap eden renkler, turkuvaz ve capcanlı kırmızı tonlarla Cacharel kadınının modunu bir anda değiştiriyor.
Siz de bu sezon stilinize zarafet katabilir, sınırlı sayıda üretilen Cacharel eşarpları, Aker Mağazaları’nda ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.  

logo

word ve resim dosyalarını
bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Arşiv