Mağazacılık

SİZE EN YAKIN AKER!

Aker, Fatih’te bir kumaş mağazasında başlayan macerasında, perakende de büyüme üzerine kurulu yeni vizyonu ile 2017 yılına geldiğimizde 36 mağazasıyla müşterilerinin hizmetinde. Bununla da yetinmeyerek kendisini tercih eden müşterilerinin daha rahat ulaşabileceği bir marka olmak için mağaza sayısını artırmaya devam ediyor. Yurtiçinde tüm büyük şehirlerde ve yurtdışında açılmaya başlayan yeni mağazalarıyla Aker büyümeye devam ederken moda arayışınızın aklınıza gelen ilk adresi olmak için gayret ediyor. Her mağaza, takipçilerini rahat ettiren keyifli alanlar olarak tasarlanıp inşa ediliyor. Bu alanlarda mümkün olan en iyi müşteri hizmetinin verilmesi, iş akışının en önemli unsuru olarak kabul ediliyor.

Aker, mağazalarından yaptığınız her ürün alım kararının, markasına duyduğunuz güvenin eseri olduğunun bilinciyle, ürünlerinin üretim ve sunum aşamasında aynı titizliği göstermeye devam ediyor.

Bununla da yetinmeyen Aker, sezon boyunca müşterilerinin zevk ve beklentilerine uygun ürünler üretmeye devam edip, ürettiği ürünlerini en hızlı şekilde mağazalarına ulaştırıyor. Böylece Aker’e her uğrayışınızda, zevkinize hitap eden yepyeni ürünlerle karşılaşabiliyorsunuz.